افیلیت مارکتینگ

همکاری در فروش یا افیلیت مارکتینگ یک استراتژی بازاریابی با رشد سریع است که در آن کسب و کارها از اشخاص ثالث برای تبلیغ محصول خود استفاده می کنند و بر اساس کمیسیون به آنها پرداخت می کنند. استراتژی های افیلیت مارکتینگ در کنار استراتژی های کسب و کارهای آنلاین، وبلاگ نویسی و رسانه های اجتماعی رشد کرده اند. بازاریابی همکاری در فورش به ویژه برای شرکت های نوپا یا استارتاپ را راهی کم هزینه برای عرضه محصولات خود می دانند و از این بازایابی الکترونیکی بسیار استقبال می کنند.

در این مقاله همه چیز درباره افیلیت مارکتینگ را بازگو کردیم، مزایا و معایب افیلیت مارکتینگ و انواع راه ها و کانال های افیلیت مارکتینگ را هم مورد بررسی قرار دادیم. این مقاله توسط مرکز سئو، متخصص طراحی سایت، سئو سایت و مشاوره دیجیتال مارکتینگ تهیه شده است. با خواندن این مقاله اطلاعات مفید به دست خواهید آورد، لطفا تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

افیلیت مارکتینگ
فهرست مطالب این مقاله مخفی

افیلیت مارکتینگ چیست؟

افیلیت مارکتینگ یا همکاری در فروش نوعی بازاریابی است که در آن یک فرد یا یک کسب و کار محصولات یا خدمات شرکت دیگری را به بازار معرفی و تبلیغ می کند. در ازای تبلیغ محصولات شرکت، شرکت یا فرد افیلیت مارکتر برای تبلیغات و کار انجام داده ی خود کمیسیون دریافت می‌کنند. دقیقا مشابه کمیسیونی است که یک فروشنده به دست می آورد.

افیلیت مارکتینگ یا همکاری در فروش چگونه کار می کند؟

اساساً همکاری در فروش از طریق تبلیغ و فروش محصولات دیگران، بدون داشتن سهام، نیاز به انجام سفارشات، یا برخورد با خدمات مشتری، درآمد کسب می کند. فروش از طریق لینک های برنامه ریز شده قابل پیگیری هستند تا امکان محاسبه کمیسیون فراهم شود. ایفیلیت مارکتینگ ممکن است برای هر لید، بازدید از صفحه یا محصول، کلیک و هدایت خریدار از سایت تبلیغ دهنده به سایت تامین کننده و یا فروش، بسته به توافق آنها، پول پرداخت شود. این امر باعث می شود که بازاریابی همکاری در فروش به نوعی بازاریابی عملکردی، یا بازاریابی که به یک اقدام خاص برای دریافت پرداخت متکی است، تبدیل شود.

چرا افیلیت مارکتینگ اینقدر محبوب است؟

تصمیم گیری در مورد اینکه آیا همکاری در فروش کانال کسب درآمد مناسب برای شما است یا خیر، باید یک تصمیم ساده باشد.

آیا شما یک کارآفرین باهوش تجارت هستید که به دنبال منبع درآمد دیگری هستید؟ شاید شما یک فریلنسر هستید که به دنبال ارتقای بازی خود و شروع درآمد بیشتر هستید؟ شاید شما یک یا چند وب سایت داشته باشید که حجم قابل توجهی از ترافیک دریافت می کنند و به دنبال راهی برای کسب درآمد از آن هستید؟ افیلیت مارکتینگ که یکی دیگر از مزایای دیجیتال مارکتینگ محسوب می شود، یک گزینه محبوب برای بسیاری از بازاریابان است، و واضح است که چرا:

 • شما می توانید با همکاری در فروش از هر کجا درآمد کسب کنید. شما می توانید در سفر و کار در یک ساحل یا حتی در خانه در اتاق خواب خود باشید. تا زمانی که اتصال به اینترنت و کامپیوتر داشته باشید، می‌توانید یک کسب‌وکار وابسته را از هر کجا اداره کنید. همچنین اگر موفق به ایجاد درآمد تمام وقت در بازاریابی وابسته شوید، می توانید ساعات کاری خود را انجام دهید.
 • این یک راه عالی برای کسب درآمد غیرفعال است. فرصت های واقعی برای افزایش فروش و دریافت پورسانت حتی زمانی که کار نمی کنید وجود دارد.
 • اگر به جریان ثابتی از مشتریان بالقوه دسترسی داشته باشید یا برای ایجاد یک استراتژی بازاریابی موفق آماده باشید، می توانید با بازاریابی وابسته پول زیادی به دست آورید.
 • از آنجا که شما فقط به عنوان یک ارجاع دهنده به مشاغل دیگر عمل می کنید، مخاطبان خود را معرفی می کنید و فروش را تشویق می کنید، نیازی به رسیدگی به خدمات مشتری نخواهید داشت.
 • موانع بسیار کمی برای ورود و شروع وجود دارد. به علاوه، هزینه های راه اندازی برای یک کسب و کار وابسته کم است. در واقع، سرمایه گذاری مورد نیاز نسبت به زمان بسیار بیشتر از پول است.
 • اگر یک سئوکار ماهر هستید و می‌توانید یک وب‌سایت را برای شرایط رقابتی رتبه‌بندی کنید، سود حاصل از افیلیت مارکتینگ می‌تواند مکمل یا در برخی موارد کاملاً بیشتر از پروژهای مشتری باشد.
…:::: مقاله پیشنهادی : وظایف کارشناس دیجیتال مارکتینگ چیست؟ ::::…

انواع افیلیت مارکتینگ:

برنامه‌های افیلیت مارکتینگ به‌عنوان یک مدل بازاریابی کم‌هزینه از مدل های دیجیتال مارکتینگ، همانند بازاریابی ایمیلی در سال های اخیر، رشد زیادی کرده‌اند که در آن شرکت‌ها مجبور نیستند کمپین بازاریابی داخلی را ایجاد کنند، اما می‌توانند بر نحوه تبلیغ محصولات شرکت با شرکت‌های افیلیت مارکتینگ از طریق کانال‌های بازاریابی مختلف فروش کنند. انواع همکاری در فروش (افیلیت مارکتینگ) میتواند شامل محتوای ویدیویی، وبلاگ ها، پادکست ها و موارد دیگر باشد که ما در ادامه برخی از مهم ترین و موفق ترین انواع افیلیت مارکتینگ را به شما معرفی میکنیم:

 • اینفلوئنسرها:

  اینفلوئنسرها افرادی هستند که فالوورهای زیادی در رسانه های اجتماعی دارند که از محصولاتی که از طریق پیوندهای وابسته یا با تخفیف وابسته خریداری می شوند، پورسانت های نسبت به فروش دریافت می کنند. درآمد بصورت همکاری در فروش منبع درآمد اولیه برای برخی اینفلوئنسرها است. این تبلیغ می تواند یک بررسی محصول، یک راهنمای گام به گام یا صرفاً یک عکس از محصول باشد. اینفلوئنسرها دارای مخاطبان مشخص، مشخص و هدف هستند و به خوبی در نحوه تبلیغ برای فالوورهای خود از طریق برند منحصر به فرد خود آگاه هستند. شرکت‌ها معمولاً در تأیید نحوه نمایش محصول یا خدمات در محتوای تأثیرگذار نقش دارند. یا دیگر پلتفرم‌های آنلاین امکان تبلیغ خدمات یا محصولات وجود دارد. به شما پیشنهاد میکنم مقاله اینفلوئنسر مارکتینگ چیست را مطالعه کنید.

 • وبلاگ نویسان (بلاگر):

  وبلاگ نویسی بستری است که محتوای نوشتاری را ارائه می دهد، اغلب با زیبایی بصری قوی که ممکن است شامل ویدئو و عکس باشد. بسیاری از پیوندهای وابسته که در وبلاگ ها یافت می شوند منقضی نمی شوند. همانطور که افراد جدید محتوا را پیدا می کنند و به سایت های فروش اصلی کلیک می کنند، وبلاگ نویس به کسب درآمد غیرفعال ادامه می دهد. پیوندهای وابسته معمولاً در آموزش ها، بررسی ها یا لیست های محصولات یافت می شوند. وبلاگ نویسان محتوای منظم و با کیفیت تولید می کنند و اغلب لیست ایمیل بزرگی از مشترکین را حفظ می کنند و به شرکای تجاری و تبلیغ دهندگان اجازه می دهند از استراتژی بازاریابی ایمیلی خود بهره مند شوند.

 • تبلیغات موتورهای جستجو:

  تبلیغات موتورهای جستجو به قدری فراگیر است که ممکن است تبلیغاتی را که در بالای صفحه نتایج موتور جستجو ( SERP) ظاهر می شود به عنوان تبلیغات وابسته تصور نکنید. به همان روشی که شرکت‌ها میتوانند پیگیری ‌کنند که کدام وبلاگ شما را به سایتشان رسیده است، می‌توانند چک کنند چه زمانی از یک آگهی موتور جستجو به صفحه‌شان رسیدید. شرکت ها معمولاً به ازای هر کلیک هزینه می پردازند تا صفحات آنها در بالای SERP ظاهر شوند.

 • سئو یا بهینه سازی صفحات وب SEO:

  بسیاری از وب‌سایت‌ها به‌جای (یا علاوه بر) پرداخت هزینه برای این فضای ممتاز، به بهینه‌سازی موتور جستجو (SEO) می‌پردازند، با استراتژی های سئو و استراتژی های بازاریابی محتوا که برای رتبه‌بندی بالا در موتورهای جستجو برنامه ریزی می شود و بر اساس الگوریتم‌های موتورهای جستجو متمرکز است.

 • سایت های بررسی:

  در حالی که بررسی محصولات ممکن است بخشی از استراتژی محتوای اینفلوئنسر یا وبلاگ نویس باشد، برخی از وب سایت ها صرفا برای ارائه نظرات محصول وجود دارند. همکاری با وب‌سایت‌هایی که بهترین محصولات را پیدا، آزمایش و بررسی می‌کنند، می‌تواند یک استراتژی عالی برای بازبین‌ها و شرکت‌ها باشد، تا زمانی که بازبینان مدل کسب درآمد و روابط خود با سایت وابسته را افشا کنند.

 • پرداخت به ازای کلیک (CPC):

  CPC مخفف کلمه Cost Per Click  می باشد. در این نوع دیگری از افیلیت مارکتینگ است که نحوه همکاری بصورت نمایش، معرفی یا بررسی محصولات در سایت است که از طریق لینک های وابسته و برنامه ریزی به فروشگاه آنلاین تامین کننده کالا متصل می شود. نحوه پرداخت این مدل به ازای هر کلیک از که سایت تبلیغ کننده به سایت تبلیغ دهنده متصل می شود، کمیسیون تبلیغ دهنده محاسبه می شود و قابل پگیری می شود. این مدل خیلی وابسته به نوع سئو سایت و تبلیغات موتوهای جستجو می باشد.

 • مدل Pay Per Sale (PPS)

در این مدل از همکاری در فروش، شما به عنوان بازاریاب (افیلیت) فقط زمانی که یک فروش با موفقیت صورت می‌گیرد و کاربر از طریق لینک شما محصولی را خریداری می‌کند، کمیسیون دریافت می‌کنید. این کمیسیون معمولاً درصدی از قیمت فروش محصول است.

 • مدل Pay Per Lead (PPL)

در این مدل از افیلیت مارکتینگ، شما به عنوان افیلیت مارکتر برای جذب افرادی که علاقه‌مند به خرید محصول یا استفاده از خدمات هستند، تلاش میکنید. شما هر زمان که با موفقیت یک lead  که شامل اطلاعات تماس یا اقدام خاصی است را جذب کنید، کمیسیون دریافت می‌کنید.

 • مدلPay Per Impression (PPI)

در این مدل، شما برای هر بار نمایش بنر یا تبلیغی که از طریق لینک شما صورت می‌گیرد، کمیسیون دریافت می‌کنید. این مدل معمولاً در تبلیغات پرداخت در هر هزار نمایش (Pay Per Thousand Impressions) استفاده می‌شود.

 • مدل Pay Per Install (PPI)

این مدل در زمینه برنامه‌های کاربردی موبایل استفاده میشود به اینصورت که هربار از طریق لینک شما یک نفر برنامه را بر روی موبایل خود نصب کرد، شما کمیسیون دریافت میکنید.

 • مدل  Pay Per Call (PPC)

در این مدل از همکاری درفروش، شما برای هر تماس تلفنی که از طریق لینک شما با یک شرکت یا کسب و کار مقصد برقرار می‌شود، کمیسیون دریافت می‌کنید. این مدل معمولاً در حوزه تبلیغات تلفنی استفاده می‌شود.

 • مدل Pay Per Download (PPD)  

در این مدل، شما برای هر بار دانلود فایلی که از طریق لینک شما انجام می‌شود، کمیسیون دریافت می‌کنید. این مدل معمولاً در صنعت موسیقی، فیلم و نرم‌افزارهای قابل دانلود استفاده می‌شود.

 • مدل Two-Tier  

در این مدل، شما علاوه بر دریافت کمیسیون برای فروش یا lead‌هایی که شما جذب می‌کنید، می‌توانید درآمدی را نیز از کمیسیون بازاریابان زیرمجموعه‌ی خودتان (sub-affiliates) دریافت کنید. به عبارت دیگر، شما می‌توانید شبکه‌ای از آفیلیت‌ها را در زیرمجموعه خودتان داشته باشید و از فروش‌های آن‌ها نیز درآمد کسب کنید.

 • مدل روزانه

در این مدل، شما به عنوان افیلیت در صفحات وب یا شبکه‌های اجتماعی به اشتراک‌گذاری لینک‌های مرتبط با محصول یا خدمات می‌پردازید و هر روز کمیسیونی دریافت می‌کنید. این مدل معمولاً در برنامه‌های پاداش به کار می‌رود.

به طور کلی، انواع افیلیت مارکتینگ بسیار متنوع ئ منعطف هستند و می‌توانید براساس نوع کسب و کار، محصول یا خدمات خود و طرف مقابل، استراتژی‌های مناسب را انتخاب کنید.

پیشنهاد مرکز سئو به شما «« 0 تا 100 تبلیغات کلیکی »»

مزایا و معایب افیلیت مارکتینگ

همکاری در فروش می تواند پاداش های بزرگی را برای شرکت تبلیغاتی و دیجیتال مارکترها به همراه داشته باشد. این شرکت از تبلیغات کم‌هزینه و استراتژی های بازاریابی خلاقانه شرکت‌های همکاری در فروش به آن سود می‌برد. نرخ بازگشت سرمایه برای این بازاریابی زیاد است زیرا شرکت فقط بابت ترافیک تبدیل شده به فروش پول پرداخت می کند. هزینه تبلیغات در صورت وجود به عهده شخص یا شرکت همکاری در فروش می باشد.

شرکت تبلیغاتی شرایط یک برنامه افیلیت مارکتینگ را تعیین می کند. در اوایل، شرکت ها تا حد زیادی هزینه هر کلیک (ترافیک) یا هزینه هر نمایش را در تبلیغات بنری پرداخت می کردند. همانطور که تکنولوژی تکامل یافت، امکان بررسی و پیگیری کمیسیون های فروش واقعی یا سرنخ ها یا لیدهای شکل گرفته معطوف شد. برنامه‌های افیلیت مارکتینگ اولیه در برابر کلاهبرداری آسیب‌پذیر بودند، زیرا کلیک‌ها می‌توانستند توسط نرم‌افزار ایجاد شوند، همچنین برداشت‌ها اما امروزه با توجه پیشرفت تکنولوژی امکان شناسایی این نوع اسپم ها وجود دارد.

در حال حاضر، اکثر برنامه های همکاری در فروش شرایط و ضوابط سختگیرانه ای در مورد نحوه تولید سرنخ یا لیدها دارند. همچنین روش‌های ممنوعه خاصی وجود دارد، مانند نصب نرم‌افزارهای تبلیغاتی مزاحم یا جاسوس‌افزارها که همه عبارت‌های جستجوی یک محصول را به صفحه یک شرکت وابسته هدایت می‌کنند. برخی از برنامه‌های بازاریابی وابسته تا آنجا پیش می‌روند که نشان می‌دهند چگونه یک محصول یا خدمات باید در محتوا مورد بحث قرار گیرد، قبل از اینکه لینک وابسته اعتبارسنجی شود.

بنابراین یک برنامه بازاریابی همکاری در فروش موثر نیاز به تفکر قبلی دارد. شرایط و ضوابط باید به وضوح بیان شود، به خصوص اگر در قرارداد به جای فروش، هزینه ترافیک را پرداخت می کند. احتمال تقلب در بازاریابی وابسته امکان پذیر است.

برخی از مزایای افیلیت مارکتینگ (همکاری در فروش)

 • هزینه راه اندازی کم

افیلیت مارکتینگ یک راه عالی برای کسب درآمد است. هزینه شروع یک حرفه به عنوان یک افیلیت مارکتر بسیار کمتر از سایر مشاغل است. علاوه بر این، می توانید همکاری در فروش را به عنوان شغل دوم خود انتخاب کنید.

 • ریسک کم

مهمترین مزیت بازاریابی همکاری در فروش، ریسک پایین آن است. خطر ضرر کمی وجود دارد زیرا پرداخت ها در صورت تبدیل واقعی انجام می شود.

 • انعطاف پذیری

شما به راحتی می توانید برنامه خود را با هزینه کم یا بدون هزینه ارتقا دهید یا آن را رد کنید. به علاوه، از هر کجا که می خواهید کار کنید! شما به یک میز یا دفتر مقید به مکان نیستید.

 • ROI بالا

افیلیت مارکتینگ بازگشت سرمایه بالایی را ارائه می دهد. می‌توانید در عرض چند دقیقه یک برنامه همکاری فروش راه‌اندازی کنید و در عرض چند دقیقه پس از فروش، کمیسیون دریافت کنید.

 • دسترسی به بازار گسترده تر (جهانی)

 • قابلیت اندازه گیری و پیگیری لید ها

برخی معایب همکاری در فروش (افیلیت مارکتینگ)

 • امکان کلاهبرداری کلاهبرداری
 • کنترل خلاقانه کمتر
 • در برابر سرقت آسیب پذیر است

نمونه های سایت های افیلیت مارکتینگ

به دنبال نمونه هایی از وب سایت های همکاری در فروش یا افیلیت مارکتینگ موفق هستید؟ شما جای درست آمده اید.

شاید شما در حال بازی با ایده جهش برای تبدیل شدن به یک افیلیت مارکتر هستید. شاید شما یک شرکت افیلیت مارکتینگ با تجربه هستید که به دنبال راه هایی برای کسب درآمد بیشتر با همکاری در فروش هستید. یا شاید شما برندی هستید که می خواهد افیلیت مارکتر را پیدا کند و یک برنامه همکاری در فروش برای کسب و کار خود ایجاد کند. در هر صورت، این نمونه‌های عالی وب‌سایت همکاری در فروش هستند که مطمئناً برای شما الهام‌بخش خواهد بود.

از سایت‌های مقایسه گرفته تا بررسی‌کنندگان محصول، این شرکت‌های بزرگ افیلیت مارکتینگ همه از جایی شروع کردند. اما پس از بزرگ شدن در دنیای بازاریابی همکاری در فروش، اکنون نزدیک به 100 نفر را استخدام کرده اند!

به دنبال نمونه هایی از شرکت های افیلیت مارکتینگ موفق هستید؟ در اینجا ما “3 نمونه عالی از وب سایت های همکاری در فروش را بررسی کرده ایم.

بازدید ماهانه: 10 میلیون

درآمد تخمینی: 1.5 میلیارد دلار در سال 2016

Wirecutter یک وب سایت افیلیت مارکتینگ به سبک ژورنالیستی است که بهترین تجهیزات و ابزارها را برای افرادی که می خواهند در زمان خرید خود صرفه جویی کنند فهرست می کند. در سال 2011 تأسیس شد و در سال 2016 توسط نیویورک تایمز خریداری شد و دارای پیوندهای وابسته به طیف وسیعی از وب سایت ها از جمله آمازون، هوم دیپو، نوردستروم است.

اما با وجود هزاران وب سایت همکاری در فروش که دقیقاً این کار را انجام می دهند، چرا Wirecutter در کاری که انجام می دهد تا این حد موفق است؟

 1. تیم Wirecutter به وضوح در زمینه های خود متخصص هستند. این ترکیبی از روزنامه‌نگاران، دانشمندان و محققان از طریق ترکیبی از گزارش‌های دقیق، مصاحبه و آزمایش مشاوره ارائه می‌دهند. این یکی از آن سایت‌هایی نیست که به سادگی وب را برای ارائه توصیه‌ها جستجو می‌کند. در عوض، آنها صدها محصول را قبل از توصیه فقط چند مورد آزمایش می کنند. به عنوان نمونه، مطلب Wirecutter درباره بهترین تشک حمام را بررسی کنید.
 2. Wirecutter در مورد انگیزه های خود و این واقعیت که از لینک های وابسته کمیسیون دریافت می کند شفاف است. در واقع، اعلان درست همانجا، جلو و وسط صفحه اصلی آنهاست! برای Wirecutter، این تمرکز بر روی باز بودن و صداقت در هر کاری که انجام می دهند نفوذ می کند. آن‌ها حتی خود را «دوست جذاب خواننده با مهارت‌های تحقیقاتی سطح بعدی» می‌نامند که هر چیزی را که می‌خرند آزمایش می‌کند تا شما مجبور نباشید.

اکثر محصولات انتخابی آنها شامل برخی از اقلام با قیمت بالاتر است که احتمالاً کمیسیون های زیادی را ایجاد می کند. بنابراین، علاوه بر دریافت بیش از 10 میلیون بازدید ماهانه، منطقی است که این وب سایت وابسته در حال حاضر تیمی 60 نفره را استخدام کرده و درآمد تخمینی 1.5 میلیارد دلاری را در سال 2016 ایجاد کرده است.

بازدید ماهانه: 1.2 میلیون

درآمد تخمینی: توسط About.com در می 2007 به قیمت 33 میلیون دلار خریداری شد و سپس در سال 2013 به عنوان بخشی از معامله بزرگتر به مبلغ 300 میلیون دلار به iAC فروخته شد.

عکس سایت cunstomer search

Consumer Search یک وب سایت بزرگ افیلیت مارکتر است که بر بررسی محصولات خانگی از ماشین های چمن زنی گرفته تا بلندگوهای بلوتوث و ماشین ظرفشویی تمرکز دارد. این وب سایت از سال 1999 در حال اجرا است و اگرچه مدرن ترین وب سایت افیلیت مارکتینگ در سراسر جهان نیست، ما فقط سادگی آن را دوست داریم.

این وب سایت همان کاری است که اکثر شرکت‌های همکاری در فروش هنگام راه‌اندازی وب‌سایت‌های افیلیت مارکتینگ انجام می‌دهند. تفاوت این است که آنها این کار را در مقیاسی بسیار بزرگتر برای اکثر شرکت های وابسته دیگر انجام می دهند، و نتایج عالی به دست می آورند – با 1.2 میلیون بازدید کننده ماهانه.

ما نظرات جستجوی مصرف کننده را دوست داریم زیرا به جای اینکه موارد را از بهترین تا بدترین رتبه بندی کنند، دارای طیف وسیعی از گزینه ها هستند که از طرق مختلف عالی هستند.

اگرچه نمی‌توانیم مطمئن باشیم که درآمد آن‌ها چقدر است، Consumer Search توسط About.com در می 2007 به قیمت 33 میلیون دلار خریداری شد و سپس در سال 2013 به عنوان بخشی از معامله بزرگ‌تر به قیمت 300 میلیون دلار به iAC فروخته شد. بنابراین، می‌توانیم با خیال راحت فرض کنیم که این یک همکاری در فروش بسیار سازنده برای آمازون بوده است.

بازدید ماهانه: 16 میلیون

درآمد تخمینی: حدود 3 میلیارد پوند ارزش دارد

Money Saving Expert بزرگترین وب سایت مصرف کننده بریتانیا است که به صرفه جویی در هزینه متوسط مصرف کننده در همه جنبه های زندگی اختصاص دارد. این سایت تحقیقات روزنامه نگاری، ابزارهای مفید برای صرفه جویی در پول و انجمن بزرگ جامعه را ارائه می دهد.

بنابراین، چه چیزی باعث موفقیت آن می شود؟

برخلاف بسیاری از سایت‌های بررسی، Money Saving Expert از نظر ویرایشی کاملاً مستقل است. شرکت‌ها نمی‌توانند برای ظاهر شدن در سایت پولی بپردازند، و اگرچه از طریق افیلیت مارکتینگ درآمد خود را به دست می‌آورند، ملاحظات مالی بر توصیه‌های سایت تاثیری ندارد.

این شرکت راهنماهای خود را بر اساس بهترین منافع مصرف کنندگان می نویسد و تنها پس از آن یک تیم به جستجوی پیوندهای وابسته برای محصولاتی می پردازد که در آن گنجانده شده است. در واقع، اگر تیم نتواند پیوند وابسته به یک محصول را پیدا کند، همچنان در آن گنجانده می‌شود و کارشناس صرفه‌جویی پول به سادگی از آن توصیه درآمدی کسب نخواهد کرد.

کارشناس صرفه جویی در پول نیز غیرمعمول است زیرا سعی می کند از ایجاد روابط با خود ارائه دهندگان محصولات مالی جلوگیری کند تا از هرگونه فشار از جانب شرکت هایی که می خواهند محصولات آنها را شامل شود جلوگیری کند. در عوض، بیشتر از پیوندهای وابسته ارائه شده توسط سایر وب سایت های همکاری در فروش مانند Tradedoubler یا سایت های مقایسه مانند MoneySupermarket و uSwitch استفاده می کند. کارشناس پس انداز پول به سادگی سهمی از درآمد را دریافت می کند.

ممکن است فکر کنید که این عدم انگیزه مالی مانع از موفقیت سایت می شود، اما در عوض، جایگاه خود را به عنوان 60 وب سایت برتر بریتانیا تثبیت کرده است. از زمانی که در سال 2003 با تنها 100 پوند راه اندازی شد، این شرکت بازاریابی وابسته 16 میلیون کاربر ماهانه، تقریباً 100 کارمند تمام وقت و لیست توزیع ایمیل با بیش از 13 میلیون نفر به دست آورده است.

استفاده از محتویات مرکز سئو بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد. 
تهیه و ترجمه: مرکز سئو
منابع: 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!
پیمایش به بالا
اسکرول به بالا